fizjokursy
aktualnościkursygaleriasklepabsolwencigabinetkontakt
 
   
 
 
 

FORMULARZ ZAPISU NA KURS:


Imię i Nazwisko*:
Telefon*:
E-mail*:
Nazwa kursu*:
Termin kursu*:
Jestem absolwentem,studentem,uczniem - uczelni/szkoly/kursu*:
Jeżeli będziesz potrzebować fakturę za to szkolenie KONIECZNIE PODAJ NIP Firmy na którą będzie wystawiona ta faktura. Jeżeli nie zrobisz tego teraz przepisy podatkowe nie pozwolą nam wystawić faktury w dniu kursu!
Adres pocztowy do korospondencji tradycjnej:


INFORMACJA DLA OSOBY WYPELNIAJACEJ FORMULARZ:


Powyzszy formularz zostanie automatycznie przesłany na nasza skrzynke e-mail. Odpowiemy na ta wiadomosc do 48h na podany przez Panstwa adres e-mail, przesyłajac konto do wplaty zadatku, który jest obowiazkowa aby dopelnic proces rezerwacji miejsca na wybrany kurs. Informujemy że organizator nie ma prawnego obowiązku zwrotu wpłaconego zadatku w przypadku rezygnacji uczestnika. W przypadkach losowych organizator umożliwia przeniesienie zadatku na inny termin lub inny kurs. Jezeli nie otrzymaja Panstwo kolejnej wiadomosci e-mail z danymi do przelewu zadatku prosimy nas o tym poinformowac! Jezeli zapisuja sie Panstwo na kurs do którego rozpoczecia pozostalo mniej niz tydzien prosimy o jednoczesny kontakt telefoniczny: 600878590 lub 504398294.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


Klauzula informacyjna:
Zgodnie z obowiązkiem informacyjnym zawartym w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że dane osobowe podane w formularzu są warunkiem podjęcia działań w celu zawarcia umowy/ warunkiem zawarcia umowy i mogą być:

  • przetwarzane w celu

- niezbędnym do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy, a także niezbędnym do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych zgodnie z art.6 ust.1 pkt. b, c w/w rozporządzenia;

  • przekazywane podmiotom przetwarzającym w celu realizacji powyższych zadań
    - biuro rachunkowe
    - podmiot odpowiedzialny za księgowanie wpłat;
  • przechowywane przez okres nie dłuższy niż konieczny dla spełnienia obowiązków zawartych w Ustawie z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, lub okres konieczny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń Administratora Danych;

Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi na czynności przetwarzania do organu nadzorczego.

Administratorem danych jest Forma Tomasz Tittinger, ul. Miłocińska 95/1. 35-506 Rzeszów

 


 
  aktualnościkursygaleriasklepabsolwencigabinetkontakt